Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Sonda
Jak trafiłeś do naszego sklepu?
Jaki system do sublimacji wybrać?
Jaki system do sublimacji wybrać?

Wybór odpowiedniego sprzętu do sublimacji ma kluczowe znaczenie w wielu kwestiach. Oczywiście głównym kryterium wyboru jest cena, następnie jakość wydruku.

Należy jednak również przyjrzeć się innym czynnikom, które sprawiają, że praca z sublimacją jest przyjemnością lub wręcz przeciwnie, jest mordęgą.

Chodzi o aspekty osobistego serwisowania drukarki, zapewnienia, aby nie zatykały się w niej dysze i głowica. Kwestie czyszczenia, oczyszczania, przedrukowywania, ręcznej manipulacji przy samej drukarce (wykręcanie, przerabianie itd).

Jeśli ktoś zna się na rzeczy, jest tzw. złotą rączką, to w/w kwestie nie będą mu przeszkadzały, gdyż sprawnie sobie z nimi poradzi. Natomiast jeśli ktoś jest nowicjuszem w temacie sublimacji, najlepiej, aby wybrał opcję, która daje mu w pełni zautomatyzowany proces czyszczenia drukarki, bezproblemowe działanie i brak konieczności brudzenia sobie rąk przy pracy.

Takie rozwiązanie dają drukarki żelowe sublimacyjne - posiadają automatyczy system czyszczenia głowic, użytkownik nie musi wykonywać żadnych manualnych prac przy drukarce i może skupić się na sprzedaży i produkcji.

Dodatkowo, technologia żelowa w większym stopniu zapewnia komfort utrzymywania głowicy drukarki w dobrej kondycji: nawet dłuższe przestoje nie powodują zatkania się dysz.

W naszej ofercie znajdą Państwo żele sublimacyjne firmy Subli-Art oraz żele alternatywne.

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl