>
Jaki system do sublimacji wybrać?
Jaki system do sublimacji wybrać?

Wybór odpowiedniego sprzętu do sublimacji ma kluczowe znaczenie w wielu kwestiach. Oczywiście głównym kryterium wyboru jest cena, następnie jakość wydruku.

Należy jednak również przyjrzeć się innym czynnikom, które sprawiają, że praca z sublimacją jest przyjemnością lub wręcz przeciwnie, jest mordęgą.

Chodzi o aspekty osobistego serwisowania drukarki, zapewnienia, aby nie zatykały się w niej dysze i głowica. Kwestie czyszczenia, oczyszczania, przedrukowywania, ręcznej manipulacji przy samej drukarce (wykręcanie, przerabianie itd).

Jeśli ktoś zna się na rzeczy, jest tzw. złotą rączką, to w/w kwestie nie będą mu przeszkadzały, gdyż sprawnie sobie z nimi poradzi. Natomiast jeśli ktoś jest nowicjuszem w temacie sublimacji, najlepiej, aby wybrał opcję, która daje mu w pełni zautomatyzowany proces czyszczenia drukarki, bezproblemowe działanie i brak konieczności brudzenia sobie rąk przy pracy.

Takie rozwiązanie dają drukarki żelowe sublimacyjne - posiadają automatyczy system czyszczenia głowic, użytkownik nie musi wykonywać żadnych manualnych prac przy drukarce i może skupić się na sprzedaży i produkcji.

Dodatkowo, technologia żelowa w większym stopniu zapewnia komfort utrzymywania głowicy drukarki w dobrej kondycji: nawet dłuższe przestoje nie powodują zatkania się dysz.

W naszej ofercie znajdą Państwo żele sublimacyjne firmy Subli-Art oraz żele alternatywne.

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony