Czy sublimacja działa na bawełnie?
Czy sublimacja działa na bawełnie?

Na pytanie z tematu posta odpowiedź może być tylko jedna. Nie da się wykonać sublimacji na bawełnie, ale możemy próbować użyć tusze sublimacyjne i przetransferować je na materiał bawełniany.

Na rynku jest szereg różnego rodzaju technologii, technik i akcesoriów, które umożliwiają wykonanie takiego zadania. Jedni proponują proszki, inni spray'e, inni wersję coatingu w formie płynów itp.

W naszej ofercie natomiast znajdą Państwo produkt o dużo łatwiejszym aspekcie praktycznym. Mowa o papierze Sub-Cotton Light Premium.

Papier ten umożliwia wykonanie transferu wykonanego przy użyciu atramentów sublimacyjnych, prosto na bawełnianą np. koszulkę.

Tak, jest to bardzo prosty proces i nie wymaga żadnej dodatkowej wiedzy specjalistycznej.

ZALETY NASZEGO PAPIERU:
- łatwy transfer na materiałach 100% bawełna, jak również 50/50% poliester
- wysokiej jakości nadruk w ładnych kolorach przy użyciu Twoich tuszów sublimacyjnych
- opłacalność już od 1 szt.
- Twój system do sublimacji staje się bardziej produktywny i wszechstronny - już nie musisz rezygnować ze zleceń nadruku na bawełnie!
- 100% powtarzalność


Ponadto!
Już nie potrzebujesz osobnej drukarki ze specjalnymi tuszami, żadnych magicznych proszków, sprayów, podkładów czy coatingów.

Po prostu drukujesz na swojej drukarce sublimacyjnej i wygrzewasz nadruk na 100% bawełnie. Proste!

Czy będzie to T-shirt, torba czy bielizna - nie ma znaczenia. Drukujesz na bawełnie 100% i używasz swojego sprzętu do sublimacji!

Chętnych do zapoznania się z nowym papierem zapraszamy do sekcji FILMY, gdzie można obejrzeć zarówno samą aplikację papieru jak i efekt po praniu.

Papier działa z każdą drukarką wyposażoną w tusze sublimacyjne.

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony